Рівень цивілізованості суспільства визначається тим, як воно піклується про людей...

office@sotu.kiev.ua

+38(044)22-17-568

+38(044)22-17-569

За підтримки ГО «СОТИ» у Києві створять квітучу копію знаменитого «Біг-Бену»

Копію символу Великобританії-«Біг-Бен» буде встановлено в Дніпровському районі за підтримки ГО «СОТИ».

Вже розпочався монтаж найвідомішої у світі вежі з годинником, відкриття якої очікуємо найближчим часом в Києві.  ГО «СОТИ» виступили меценатами знаменитого годинника і саме тому на циферблатах «квітучого Біг-Бену», що монтують на території транспортної розв’язки біля метро «Лівобережна», будуть розміщені логотипи організації.

5-ти метрову інсталяцію прикрасить колористичний квітник у вишуканому стилі. Основну роль у даному вертикальному об’єкті відведено саме годинникам, які з 4-х сторін будуть показувати точний київський час. Таким чином, будь-хто з киян чи гостей міста зможе у столиці України зробити цікаві фото із знаменитим «Біг-Беном», а також дізнатися котра година завдяки годинникам ГО «СОТИ».

Знаменитий «Біг-Бен» стане однією з квіткових інсталяцій столичного проекту «7 чудес світу», створеного креативною командою КО «Київзеленбуд» в КП УЗН Дніпровського району.

«Ми не чарівники, але тим не менш, в наших силах перетворити рідну землю в чудовий сад, розфарбувати яскравими квітами, створити Едем, зробити щось нове, що додасть вишуканості в буденність нашого існування.» — саме такими словами Є.Ковшун, директор КП УЗН Дніпровського району, характеризував концепцію проекту «7 чудес світу від КП УЗН Дніпровського району».

Лідер ГО «СОТИ» Віктор Лещинський акцентрував, що організація вирішила підтримати створення саме «квіточого Біг-Бену» з метою досягнення 2-х цілей, а саме: поява відомих європейських об’єктів в столиці України має стати додатковим нагадуванням, що Україна-є частиною Європи і в той же час годинник з київським часом має спонукати киян не забувати про свої столичні пам’ятки і пишатися ними.

» І я особисто, і всі члени нашої організації вважаємо, що Київ має зайняти достойне місце у рейтингу найкрасивісих європейських столиць і пам’ятки столиці теж є «Чудасами світу».  Кияни, особливо молоде покоління, мають знати історію рідного міста, пишатися пам’ятками нашої красивої столиці і популяризувати Київ, щоб у всьому світі. Підтримуючи появу в Києві одного з чудес світу — Біг-Бену, ми плануємо провести конкурс серед школярів столиці щодо цікавих об’єктів столиці, які, на думку молоді, за своєю архитектурою та історією  можуть претендувати на звання «чудеса Києва».

Відкриття «квітучого Біг-Бену» в Києві заплановано на 18 квітня 2016 року.