Рівень цивілізованості суспільства визначається тим, як воно піклується про людей...

office@sotu.kiev.ua

+38(044)22-17-568

+38(044)22-17-569

Лідер ГО «СОТИ» В Лещинський прийняв участь у офіційному відкритті копії «Біг-Бену» у Києві

18 квітня на території транспортної розв’язки біля метро «Лівобережна» відбулось офіційне відкриття копії символу Великобританії — арт-об’єкту «Біг-Бен», другої інсталяції проекту «7 чудес світу», створеного КО «Київзеленбуд» в КП УЗН Дніпровського району.

DSC_3095

У заході прийняли участь: автор столичного проекту, директор КП по УЗН Дніпровського району Євген Ковшун; меценат проекту, лідер ГО «СОТИ» Віктор Лещинський; генеральний директор «Київзеленбуду» Сергій Симонов та голова Дніпровської РДА Ярослав Горбунов.

Арт-композиція «Біг-Бен» встановлена посеред креативної клумби, яка прикрашена у кольорах прапору Великобританії. Інсталяція висотою 5 метрів має справжні годинники, які з 4-х сторін показують точний київський час. За словами авторів проекту, в майбутньому годинники, можливо, будуть показувати не тільки київський час, але й по інших часових поясах, зокрема й той, що показує справжній Біг Бен у Лондоні.

Циферблати годинників прикрашає логотип ГО «СОТИ» — організації, яка виступила меценатом проекту.

DSC_3042

Лідер ГО «СОТИ» Віктор Лещинський під час офіційного відкриття інсталяції зазначив, що організація планує й надалі підтримувати цікаві проекти, які прославлятимуть столицю України як сучасне, європейське і комфортне для життя місто.

Лещинський акцентував, що ГО «СОТИ» підтримали створення саме «квітучого Біг-Бену» з метою досягнення 2 цілей, а саме: поява відомих європейських об’єктів в столиці України має стати додатковим нагадуванням, що Україна-є частиною Європи і, в той же час,  годинник з київським часом має спонукати киян не забувати про свої, столичні пам’ятки і пишатися ними.

«І я особисто, і всі члени нашої організації вважаємо, що Київ має зайняти достойне місце у рейтингу найкрасивіших європейських столиць і пам’ятки столиці теж є «Чудесами світу».  Кияни, особливо молоде покоління, мають знати історію рідного міста, пишатися пам’ятками нашої красивої столиці і популяризувати Київ у всьому світі. Захоплюючись красою чудес світу, пишаємось і своїми, українськими цінностями та пам’ятками!» — наголосив В. Лещинський.

Побачити київський «Біг Бен» та зробити фото на пам’ять можна за адресою: Броварський проспект, 17.

image3

Відео офіційного відкриття можна переглянути за посиланням: